Konkursy dla dzieci, młodzieży i nauczycieli

Konkursy dla dzieci, młodzieży i nauczycieli

Portal edukacji ekologicznej www.zielonalekcja.pl (Abrys Sp. z o.o.) zaprasza do udziału w czterech redakcyjnych konkursach. Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca 2010 r. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody: kolorowe albumy przyrodnicze, przenośne tablice edukacyjne, infrastruktura terenowa oraz laptop i aparaty fotograficzne!

 

Dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej - konkurs
pt. "Wszystkie dzieci segregują śmieci"


Pomysłowe dzieci mogą wykazać się swoimi zdolnościami w konkursie „Wszystkie dzieci segregują śmieci”. Zadaniem maluchów z klas I-III szkoły podstawowej jest stworzenie krótkiego hasła, zachęcającego do segregowania odpadów. Do wygrania kolorowe książki przyrodnicze. Aby wziąć udział w konkursie portalu należy przysłać do nas hasło, które zachęci inne dzieci oraz dorosłych do segregowania śmieci. Hasła powinny być krótkie, chwytliwe, nie muszą być rymowane. Każdy z Was może przesłać maksymalnie pięć haseł.

Szczegóły

Dla wszystkich - konkurs pt. "Mój spacer ekologiczny"


Lubisz poznawać przyrodę, odwiedzając ścieżki dydaktyczne w lasach, parkach i ogrodach? Napisz nam, która ścieżka jest Twoim zdaniem najciekawsza. Na autorów najlepszych uzasadnień czeka sprzęt elektroniczny! Czekamy na Wasze prace zawierające opis wybranej ścieżki (nazwa ścieżki, park, w którym jest wytyczona, długość ścieżki, czas przebycia, trasa oraz walory przyrodniczo-dydaktyczne), fotografie tej ścieżki oraz oryginalne uzasadnienie wyboru. Uczestnikiem Konkursu może być każdy.

Szczegóły

Dla osób pełnoletnich - konkurs pt. "Ekoscenariusz"


Pełnoletnich pasjonatów edukacji ekologicznej – nie tylko nauczycieli – zachęcamy do udziału w drugiej edycji „Ekoscenariusza” i stworzenia swojego scenariusza zajęć lekcyjnych poświęconych edukacji ekologicznej. Najlepsi scenopisarze otrzymają tablice edukacyjno-informacyjne. Uwaga! Zwycięzca otrzyma przenośny zestaw i sam wybierze tematykę!

Szczegóły

Dla osób dysponujących interesującymi terenami - konkurs
pt. "Stwórz ścieżkę edukacyjną"


Masz pomysł na ścieżkę ekologiczną? Możemy Ci pomóc go zrealizować! Portal edukacji ekologicznej ZielonaLekcja.pl zaprasza do udziału w konkursie "Stwórz ścieżkę edukacyjną". Zaprojektuj ścieżkę, na której można prowadzić edukację ekologiczną. Wybierzemy najlepszy pomysł i zrealizujemy go: wytyczymy ścieżkę i ufundujemy infrastrukturę terenową (o wartości do 20 tys. zł). Twój pomysł ma szansę być zrealizowanym!

Szczegóły

Więcej informacji w dziale: Nasze konkursy na ZielonaLekcja.pl. W razie pytań, prosimy o kontakt: Emilia Seweryn e.seweryn@zielonalekcja.pl; tel. 61 655 81 34.

 

15-03-2010

Powrót

Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 40c
59-720 Warta Bolesławiecka
tel. 75 738 95 92, 75 738 95 97
e-mail (sekretariat): urzad@wartabol.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek od 7.30 do 15.30
wtorek od 7.30 do 16.00
środa od 7.30 do 15.30
czwartek od 7.30 do 15.30
piątek od 7.30 do 15.00Iwiny | Jurków | Lubków | Raciborowice Dolne | Raciborowice Górne | Szczytnica | Tomaszów Bolesławiecki | Warta Bolesławiecka | Wartowice | Wilczy las
Deklaracja dostępności

Copyright © 2009 Urząd Gminy Warta Bolesławiecja, Aplikacje internetowe ESC SA
array(3) { ["option"]=> string(2) "16" ["action"]=> string(9) "news_show" ["news_id"]=> string(2) "86" }