Gdzie jesteś?"

Gdzie jesteś?"

Od roku Państwo Dymińscy szukają zaginionego syna, 17 - letniego Krzysztofa. Wyszedł z domu 27.05.23 roku.  Zaginięcie Krzysztofa poruszyło wiele serc co przyczyniło się do powstania wielu ważnych inicjatyw :  powstała piosenka “ Zaginione dzieci ‘ objęta Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Można posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=QkhTJKSWid4     
     
Została utworzona strona “Gdzie jesteś “ z myślą o rodzinach poszukujących swoich dzieci     
 
Odbyła się debata z udziałem Marszałka Sejmu Szymona Hołowni oraz rodzin zaginionych dzieci na temat zmian systemowych w obszarze zaginięć dzieci w Polsce.     
 
     
Kampania społeczna “Gdzie Jesteś ? ” zainicjowana przez Agnieszkę i Daniela Dymińskich jest objęta Patronatem Honorowym Rzeczniczki Praw Dziecka I Ministerstwa Edukacji Narodowej.   
     
     
Nie tracimy nadziei na szczęśliwe zakończenie poszukiwań Krzysztofa.     
W dalszym ciągu grupa prowadzi działania na kilku obszarach. Jednym z nich jest kontakt mail w celu nagłośnienia sprawy zaginięcia Krzysztofa.     
     
“Gdy znika dziecko, gubi się cała rodzina …”     
 
W przypadku zauważenia podobnego chłopca, prosimy o niezwłoczne powiadomienie służb (najbliższy komisariat lub nr alarmowy 112 ) i/lub kontakt z rodzicami na nr telefonu 604 944 800 .     
     
Krzyś to dobre dziecko, nastolatek, który nigdy nie sprawiał problemów wychowawczych. Dobry uczeń, wspaniały kolega. Marzył, że zostanie lekarzem. Nic nie zapowiadało tragedii. Pewnego dnia wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu do dnia dzisiejszego. Mógłby być Państwa sąsiadem, chłopakiem z naprzeciwka. Miał swoje marzenia i plany. Powinien być w domu, z kochająca rodziną.     
     
Bez Państwa nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Połączmy siły!     
 
Dziękujemy za zrozumienie i okazane wsparcie oraz wszystkim którzy już nam pomogli.     
     
Z wyrazami szacunku,     
     
Iwona Gołębiowska 

03-06-2024

Powrót

Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 40c
59-720 Warta Bolesławiecka
tel. 75 738 95 92, 75 738 95 97
e-mail (sekretariat): urzad@wartabol.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek od 7.30 do 15.30
wtorek od 7.30 do 16.00
środa od 7.30 do 15.30
czwartek od 7.30 do 15.30
piątek od 7.30 do 15.00Iwiny | Jurków | Lubków | Raciborowice Dolne | Raciborowice Górne | Szczytnica | Tomaszów Bolesławiecki | Warta Bolesławiecka | Wartowice | Wilczy las
Deklaracja dostępności

Copyright © 2009 Urząd Gminy Warta Bolesławiecja, Aplikacje internetowe ESC SA
array(4) { ["option"]=> string(2) "16" ["action"]=> string(9) "news_show" ["news_id"]=> string(4) "2888" ["menu_id"]=> string(1) "0" }