Ruszają rozgrywki szkółek piłkarskich

Ruszają rozgrywki szkółek piłkarskich

Wójt Gminy Warta Bolesławiecka z przyjemnością informuje, że z dniem 01 kwietnia br. rozpoczyna organizację prowadzenia zajęć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży szkolnej. Będą one organizowane pod patronatem klubów sportowych działających na terenie tut. Gminy. Nabór dzieci do uczestnictwa w zajęciach będzie prowadzony zarówno w klubach, jak i bezpośrednio u Instruktorów prowadzących zajęcia.


Tworzymy 4 drużyny piłkarskie dla których prowadzenia zostaną zatrudnieni wskazani przez kluby sportowe niżej wymienieni Instruktorzy szkółek piłkarskich:
1)      Pan Grzegorz Hałuza – Instruktor szkółki piłkarskiej w Iwinach,
2)      Pan Waldemar Socha – Instruktor szkółki piłkarskiej w Raciborowicach,
3)      Pan Robert Dudziński – Instruktor szkółki piłkarskiej w Tomaszowie Bolesławieckim,
4)      Pan Filip Ziobrowski – Instruktor szkółki piłkarskiej w Warcie Bolesławieckiej.


Zajęcia dla uczestników będą bezpłatne i prowadzone na boiskach wielofunkcyjnych. Dni i godziny zajęć dla poszczególnych szkółek piłkarskich ustalą Instruktorzy.


W miesiącu maju bądź czerwcu planujemy zorganizować Turniej drużyn szkółek piłkarskich w formie „Mini Ligi”. Rozegrany on będzie na jednym z boisk trawiastych Gminy.
Przy okazji organizacji turnieju mamy nadzieję na dobrą zabawę przy sportowej rywalizacji wszystkich drużyn.


Prosimy równocześnie rodziców o zaangażowanie się w zachęcaniu swoich dzieci do zapisów na organizowane zajęcia a tym samym pobudzenie ich  do większej aktywności i poprawy kondycji fizycznej.


Wierzymy, że wcześnie rozpoczęte szkolenie może w przyszłości zaowocować bardzo dobrą grą w drużynach seniorskich, dlatego też wszystkich bardzo gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach a pozostałych mieszkańców do kibicowania młodym sportowcom w ich sportowej rywalizacji.
 

28-03-2023

Powrót

Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 40c
59-720 Warta Bolesławiecka
tel. 75 738 95 92, 75 738 95 97
e-mail (sekretariat): urzad@wartabol.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek od 7.30 do 15.30
wtorek od 7.30 do 16.00
środa od 7.30 do 15.30
czwartek od 7.30 do 15.30
piątek od 7.30 do 15.00Iwiny | Jurków | Lubków | Raciborowice Dolne | Raciborowice Górne | Szczytnica | Tomaszów Bolesławiecki | Warta Bolesławiecka | Wartowice | Wilczy las
Deklaracja dostępności

Copyright © 2009 Urząd Gminy Warta Bolesławiecja, Aplikacje internetowe ESC SA
array(4) { ["option"]=> string(2) "16" ["action"]=> string(9) "news_show" ["news_id"]=> string(4) "2654" ["menu_id"]=> string(1) "0" }