KONCERT ŻYCZEŃ ŁĄCZĄCY POKOLENIA

KONCERT  ŻYCZEŃ  ŁĄCZĄCY  POKOLENIA

25 stycznia 2020 roku w Domu Kultury w Tomaszowie Bolesławieckim z inicjatywy Radnych z Tomaszowa, przy współudziale Gminy Warta Bolesławiecka, Gminnego Centrum Kultury w Warcie Bolesławieckiej oraz Rady Sołeckiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. To szczególne święto kultywowane w Tomaszowie jest od wielu lat.

Uczniowie klas: I, IV, Vb, VIb oraz najmłodsi z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Tomaszowie Bolesławieckim wraz z paniami wychowawczyniami w  podziękowaniu drogim Seniorom, zamiast bukietu kwiatów -  przygotowali wiązankę najpiękniejszych przebojów. Był to Dzień Seniora otoczony melodiami w bukiecie życzeń.


Wykonawcy postanowili odejść od utartych schematów i wykonać pewnego rodzaju koncert…...KONCERT  ŻYCZEŃ  ŁĄCZĄCY  POKOLENIA, zachęcając  wszystkich  do wspólnego śpiewu i zabawy.

Po występie dzieci, Zespół “Niespodzianka” wykonał kilka  swoich ciekawych utworów, porywając widownię do wspólnej zabawy.

Na gości czekała kawa, herbata, domowe ciasta oraz ciepły poczęstunek, jak również  pyszny chleb z Pizzerii Tomato (za który organizatorzy bardzo dziękują Panu Mieczysławowi Żurawiowi).

Zespół muzyczny nie zwlekał z zamiarem zachęcenia seniorów do wspólnej zabawy, toteż z każdą minutą, na parkiecie pojawiała się coraz większa ilość tańczących par. Doskonała zabawa z pewnością na długo zapadnie w pamięci seniorów i pozostałych uczestników.
Za rok warto spotkać się tu znowu.

Jest  to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia.
 

Kinga Pacyna

03-02-2020

Powrót

Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
Warta Bolesławiecka 40c
59-720 Warta Bolesławiecka
tel. 75 738 95 92, 75 738 95 97
e-mail (sekretariat): urzad@wartabol.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek od 7.30 do 15.30
wtorek od 7.30 do 16.00
środa od 7.30 do 15.30
czwartek od 7.30 do 15.30
piątek od 7.30 do 15.00Iwiny | Jurków | Lubków | Raciborowice Dolne | Raciborowice Górne | Szczytnica | Tomaszów Bolesławiecki | Warta Bolesławiecka | Wartowice | Wilczy las

Copyright © 2009 Urząd Gminy Warta Bolesławiecja, Aplikacje internetowe ESC SA
array(4) { ["option"]=> string(2) "16" ["action"]=> string(9) "news_show" ["news_id"]=> string(4) "2136" ["menu_id"]=> string(1) "0" }